Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 10:30:08
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Turnovský Granát 2021 (rapid) - součást 15. ročníku seriálu GP 2021/22
Poslední aktualizace12.09.2021 12:04:00, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
RtgFIDE
RtgN
pohlaví
Typ
1
GM
Plát Vojtěch
325740
CZE
2541
2541
2550
2
IM
Zwardoň Vojtěch
325511
CZE
2384
2384
2408
3
IM
Studnička Tomáš
318949
CZE
2336
2336
2330
4
Řehořek Martin
303704
CZE
2311
2311
2307
5
IM
Jirovský Pavel
303291
CZE
2299
2299
2292
6
Maršálek Zdenek
305715
CZE
2284
2284
2233
7
IM
Burdalev Kirill
14121913
CZE
2276
2276
2314
8
IM
Přibyl Josef
300187
CZE
2204
2204
2186
S60
9
FM
Hollan Petr
360945
CZE
2202
2202
2218
10
Kadeřábek Jiří
306711
CZE
2183
2183
2164
11
Novotný Jaroslav
303321
CZE
2160
2160
2140
12
Křivánek Vladimír
326445
CZE
2148
2148
2130
13
FM
Hába Zdeněk
306118
CZE
2143
2143
2109
14
Vltavský Vladimír
309958
CZE
2094
2094
2078
15
Toman Jan
321451
CZE
2071
2071
2055
16
Zima Jan
346292
CZE
2063
2063
2072
17
Hulín Petr
335533
CZE
2056
2056
2059
18
FM
Finěk Václav
23718293
CZE
2030
2030
2321
U15
19
Duda Antonín
326720
CZE
2005
2005
1999
20
Groh Jiří
304557
CZE
2003
2003
1994
S60
21
Brouček Tomáš
339555
CZE
1987
1987
2059
22
Volman Václav
310395
CZE
1963
1963
1913
23
Neuman Zákoucká Adéla
320862
CZE
1961
1961
1945
w
24
Melich Jindřich
305758
CZE
1959
1959
1961
S60
25
Matějka Petr
310883
CZE
1954
1954
1992
S60
26
Gombala Marek
376604
CZE
1943
1943
1936
27
Semerdžiev Stefan
305510
CZE
1941
1941
1940
28
Janouš Petr
389846
CZE
1935
1935
1933
29
Joukl Zdeněk
304247
CZE
1928
1928
1963
S60
30
Malec Jan
312576
CZE
1915
1915
1915
31
Richter Martin
342858
CZE
1890
1890
1900
32
Lamač Stanislav
345067
CZE
1834
1834
1874
33
Láska Tomáš
340618
CZE
1830
1830
1846
34
Dubnička Augustín
386340
CZE
1817
1817
1863
35
Kašpar Ladislav
319295
CZE
1803
1803
1797
36
Veselý Jiří
366382
CZE
1801
1801
1796
37
Jordanov Mihail
15004473
MKD
1790
1790
0
U19
38
Hurtík Matěj
397997
CZE
1781
1781
1999
U19
39
Harcuba Adam
386383
CZE
1771
1771
1771
U19
40
Franc Lubor
331872
CZE
1764
1764
1811
S60
41
Žváček Antonín
397873
CZE
1750
1750
1766
S60
42
Sovány Attila
23714344
CZE
1732
1732
1497
43
Mach Jan
337366
CZE
1731
1731
1692
44
Novotný David
374083
CZE
1730
1730
1815
45
Staněk Bohumil
313440
CZE
1722
1722
1787
S60
46
Kulhánek Jáchym
23716193
CZE
1718
1718
1603
U19
47
Přibylová Růžena
327131
CZE
1717
1717
1700
w
S60
48
Beran Jakub
23727071
CZE
1668
1668
1644
U15
49
Chrz Martin
23735988
CZE
1667
1667
1827
50
Macháček Jan
23717700
CZE
1666
1666
1939
U19
51
Volf Michal
301434
CZE
1654
1654
1679
52
Eliáš Jakub
384453
CZE
1652
1652
1849
53
Volman Václav
340707
CZE
1637
1637
1633
S60
54
Gončarov Jan
362980
CZE
1635
1635
1603
55
Rozumek Pavel
369403
CZE
1628
1628
1612
56
Paldus Jan
368326
CZE
1624
1624
1667
57
Buřita Dobroslav
23709979
CZE
1616
1616
1660
58
Saska Milan
357162
CZE
1603
1603
1642
S60
59
Novák Luboš
23704497
CZE
1572
1572
1621
60
Konsel Filip
23739738
CZE
1560
1560
0
61
Soudský Filip
23710306
CZE
1550
1550
1534
62
Machek Josef
314935
CZE
1542
1542
1518
S60
63
Zákoucký Otto
335355
CZE
1530
1530
1577
S60
64
Jílek Marcel
398128
CZE
1510
1510
1349
U19
65
Čapek Vladimír
300802
CZE
1505
1505
1439
S60
66
Sichrovský Tomáš
23704730
CZE
1495
1495
1769
U19
67
Brunclík Vladimír
392391
CZE
1489
1489
1484
S60
68
Kůtek Jiří
394220
CZE
1487
1487
1563
69
Müller David
23717718
CZE
1461
1461
1770
U19
70
Harcuba Jan
386391
CZE
1456
1456
1435
71
Vytlačil Václav
23710314
CZE
1440
1440
1537
S60
72
Jodas Daniel
23718927
CZE
1439
1439
1579
U19
73
Novák Alan
23710292
CZE
1435
1435
1358
U19
74
Pán Jiří
23718951
CZE
1425
1425
1453
75
Cyhelský Luděk
23734531
CZE
1420
1420
1553
S60
76
Brůna Matouš
23709545
CZE
1365
1365
1689
U19
77
Kačmar Pavel
23709570
CZE
1323
1323
1501
U19
78
Floriánová Barbora
23735279
CZE
1317
1317
1080
w
U15
79
Zimovčák Kryštof
23735368
CZE
1265
1265
1318
U15
80
Táborská Aneta
23733039
CZE
1257
1257
1459
w
U19
81
Doležal Eduard
23709987
CZE
1095
1095
1199
82
Hýsek Štěpán
356913
CZE
1000
1000
1633
83
Svoboda Ondřej
CZE
1000
1000
1252
U15
84
Bucková Barbora
CZE
1000
1000
1059
w
U15
85
Dědeček Tomáš
CZE
1000
1000
1000
86
Janda David
CZE
1000
1000
1000
87
Kašpar Josef
23737689
CZE
1000
1000
1000
U15
88
Lhoták Florian
CZE
1000
1000
1000
U15
89
Lhoták Valentýn
CZE
1000
1000
1000
U15
90
Luňáček Luboš
23742062
CZE
1000
1000
1000
U15
91
Marek Jakub
CZE
1000
1000
1000
92
Musil Marek
CZE
1000
1000
1000
93
Sedlák František
CZE
1000
1000
1000
U19
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž