Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 10:59:16
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
2. liga C 2022/2023
Poslední aktualizace26.03.2023 18:03:36, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
6. Kolo Datum kola 2023/01/08 Hodina 10.00
Šach.
12
Sokol Kolín
ELO
-
9
ŠK AD Jičín
ELO
2½:5½
1.1
IM
Jirovský Pavel
2262
-
Lajbl Jan
2180
0 - 1
1.2
FM
Hába Zdeněk
2152
-
Novotný Jaroslav
2135
½ - ½
1.3
Hora Milan
2142
-
Dolenský Filip
1959
0 - 1
1.4
FM
Táborský Rostislav
2146
-
Ret Adam Josef
2053
½ - ½
1.5
Souček Milan
1916
-
Duczynski Martin
2109
½ - ½
1.6
Marek Miroslav
2088
-
CM
Urban Zdeněk
2088
½ - ½
1.7
Žák Zbyněk
1928
-
Šádek Vojtěch
2005
½ - ½
1.8
Stehlík Jiří
1767
-
Dolenský Milan
2084
0 - 1
Šach.
10
JOLY Lysá nad Labem C
ELO
-
8
ŠK Česká Lípa
ELO
5 : 3
2.1
GM
Meduna Eduard
2300
-
Habenicht Martin
2005
½ - ½
2.2
IM
Neckář Lubomír
2264
-
Boreš Miroslav
2110
1 - 0
2.3
FM
Jurásek Miroslav
2221
-
Dalecký Břetislav
2057
1 - 0
2.4
Husárik Braňko
2135
-
Jínová Lucie
2043
½ - ½
2.5
Munk Petr
2072
-
FM
Völfl Zdeněk
2114
1 - 0
2.6
Čermák Michal
2050
-
Boreš Roman
2074
½ - ½
2.7
Fencl Pavel
2029
-
Špírek Adam
1968
0 - 1
2.8
Kožený Pavel
2020
-
Sichrovský Tomáš
1856
½ - ½
Šach.
11
DDM Praha 6
ELO
-
7
Sokol Mladá Boleslav
ELO
5½:2½
3.1
FM
Šmolík Jáchym
2252
-
Řehořek Martin
2251
1 - 0
3.2
GM
Lechtýnský Jiří
2297
-
Srba Milan
2089
1 - 0
3.3
Vaculík Jakub
2200
-
Lochman Václav
2014
½ - ½
3.4
Křivánek Vladimír
2110
-
Maláč Petr
1991
½ - ½
3.5
Vlach Karel
2045
-
Crha Josef
1994
1 - 0
3.6
Kandrik Antonín
2081
-
Švejk Martin
1945
½ - ½
3.7
Bílý Michal
1955
-
Jaček Miloslav
1960
½ - ½
3.8
Tregler Boris
2005
-
Novák Ivan
1820
½ - ½
Šach.
1
ŠK Sokol Vyšehrad
ELO
-
6
Desko Liberec
ELO
4½:3½
4.1
FM
Vichnar David
2285
-
Viták Jiří
2207
½ - ½
4.2
FM
Serrano Salvador Eduardo
2251
-
Bělaška Přemysl
2197
½ - ½
4.3
IM
Juřek Josef
2207
-
Macháček Jan
1983
1 - 0
4.4
Dočekal Jan
2233
-
Cakl Zdeněk
2069
0 - 1
4.5
Filipi Štěpán
2199
-
Laštovka Jan
2067
½ - ½
4.6
FM
Svatoš Jan
2189
-
Bradáč Daniel
1951
½ - ½
4.7
Šedý Pavel
2133
-
Janouš Petr
1943
½ - ½
4.8
Pilař Miloslav
2056
-
Brůna Matouš
1803
1 - 0
Šach.
2
Sparta Kutná Hora
ELO
-
5
Sokol Bakov nad Jizerou
ELO
4½:3½
5.1
FM
Forman Štěpán
2248
-
Jordanov Mihail
2156
1 - 0
5.2
Daneš Jaroslav
2188
-
Fráňa Tomáš
2150
½ - ½
5.3
Polák Benedikt
2121
-
Hácha Aleš
2087
½ - ½
5.4
Vrkota Miloš
2083
-
Hulín Petr
2060
½ - ½
5.5
Černovský Jiří
2040
-
Záhorbenský Jaroslav
2072
½ - ½
5.6
Vinklárek Ondřej
2086
-
Rigo Imrich
1991
½ - ½
5.7
Štolba Miloš
2012
-
Richter Martin
1924
½ - ½
5.8
Běloušek Michal
1978
-
Vaníček Lukáš
1877
½ - ½
Šach.
3
TJ Neratovice B
ELO
-
4
ŠK ZIKUDA Turnov B
ELO
3½:4½
6.1
Černík Lukáš
2150
-
FM
Kučera Petr
2241
0 - 1
6.2
Purnoch Josef
2137
-
Sýkora Marek
2209
½ - ½
6.3
Jandourek Lukáš
2183
-
Porš Jaroslav
2082
½ - ½
6.4
Nadrchal Tomáš
2056
-
Zima Jan
2104
0 - 1
6.5
Šilhan Petr
2047
-
FM
Kučera Petr
2198
1 - 0
6.6
Drábek Vojtěch
2057
-
Vltavský Vladimír
2073
½ - ½
6.7
Bargel Martin
2053
-
Černý Martin
2113
½ - ½
6.8
Hadžala Daniel
1956
-
Maršálek Zdenek
2185
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž