Logged on: Gast
Servertime 28.03.2024 18:01:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
2. liga C 2022/2023
Poslední aktualizace26.03.2023 18:03:36, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
8. Kolo Datum kola 2023/02/05 Hodina 10.00
Šach.
12
Sokol Kolín
ELO
-
10
JOLY Lysá nad Labem C
ELO
2 : 6
1.1
IM
Jirovský Pavel
2262
-
GM
Meduna Eduard
2300
½ - ½
1.2
Hora Milan
2142
-
IM
Neckář Lubomír
2264
0 - 1
1.3
Brezmen Pavel
2035
-
FM
Jurásek Miroslav
2221
0 - 1
1.4
Hostička František
2010
-
Koubová Anna Marie
1999
1 - 0
1.5
Souček Milan
1916
-
Husárik Braňko
2135
0 - 1
1.6
Žigmund David
1961
-
Munk Petr
2072
0 - 1
1.7
Žák Zbyněk
1928
-
Kožený Pavel
2020
½ - ½
1.8
Stehlík Jiří
1767
-
Topenčík Bruno
1837
0 - 1
Šach.
11
DDM Praha 6
ELO
-
9
ŠK AD Jičín
ELO
4 : 4
2.1
FM
Šmolík Jáchym
2252
-
Lajbl Jan
2180
1 - 0
2.2
GM
Lechtýnský Jiří
2297
-
Novotný Jaroslav
2135
0 - 1
2.3
Křivánek Vladimír
2110
-
Ret Adam Josef
2053
0 - 1
2.4
Hlavina Matouš
2038
-
Duczynski Martin
2109
1 - 0
2.5
Kandrik Antonín
2081
-
CM
Urban Zdeněk
2088
½ - ½
2.6
Bílý Michal
1955
-
Polanský Adam Luboš
2012
½ - ½
2.7
Tregler Boris
2005
-
Štolc Martin
2035
½ - ½
2.8
Kaláb Jaromír
1786
-
Toman Jan
1930
½ - ½
Šach.
1
ŠK Sokol Vyšehrad
ELO
-
8
ŠK Česká Lípa
ELO
6½:1½
3.1
FM
Vichnar David
2285
-
Habenicht Martin
2005
1 - 0
3.2
FM
Serrano Salvador Eduardo
2251
-
Dalecký Břetislav
2057
1 - 0
3.3
FM
Netušil Miloslav
2154
-
Jínová Lucie
2043
1 - 0
3.4
Filipi Štěpán
2199
-
FM
Völfl Zdeněk
2114
1 - 0
3.5
FM
Svatoš Jan
2189
-
Špírek Adam
1968
0 - 1
3.6
Šedý Pavel
2133
-
Jína Jiří
2065
1 - 0
3.7
Chalupa Ivan
2115
-
Sichrovský Tomáš
1856
½ - ½
3.8
Pilař Miloslav
2056
-
Lesage Milan
1920
1 - 0
Šach.
2
Sparta Kutná Hora
ELO
-
7
Sokol Mladá Boleslav
ELO
5½:2½
4.1
GM
Žilka Štěpán
2546
-
Řehořek Martin
2251
1 - 0
4.2
FM
Forman Štěpán
2248
-
Crha Ondřej
2199
½ - ½
4.3
Daneš Jaroslav
2188
-
Lochman Václav
2014
½ - ½
4.4
Polák Benedikt
2121
-
Maláč Petr
1991
½ - ½
4.5
Brož Petr
2002
-
Crha Josef
1994
0 - 1
4.6
Vrkota Miloš
2083
-
Švejk Martin
1945
1 - 0
4.7
Vinklárek Ondřej
2086
-
Jaček Miloslav
1960
1 - 0
4.8
Štolba Miloš
2012
-
Novák Ivan
1820
1 - 0
Šach.
3
TJ Neratovice B
ELO
-
6
Desko Liberec
ELO
3 : 5
5.1
Purnoch Josef
2137
-
Viták Jiří
2207
0 - 1
5.2
Jandourek Lukáš
2183
-
Bělaška Přemysl
2197
½ - ½
5.3
CM
Mach Petr
2115
-
Cakl Zdeněk
2069
½ - ½
5.4
Nadrchal Tomáš
2056
-
Laštovka Jan
2067
½ - ½
5.5
Šilhan Petr
2047
-
Bradáč Daniel
1951
0 - 1
5.6
Drábek Vojtěch
2057
-
Janouš Petr
1943
½ - ½
5.7
Bargel Martin
2053
-
Brůna Matouš
1803
½ - ½
5.8
Hadžala Daniel
1956
-
Novák Jan
2007
½ - ½
Šach.
4
ŠK ZIKUDA Turnov B
ELO
-
5
Sokol Bakov nad Jizerou
ELO
7 : 1
6.1
IM
Sodoma Jan
2334
-
Jordanov Mihail
2156
1 - 0
6.2
Sýkora Marek
2209
-
Kadeřábek Jiří
2049
1 - 0
6.3
Porš Jaroslav
2082
-
Hulín Petr
2060
+ - -
6.4
Zima Jan
2104
-
Záhorbenský Jaroslav
2072
0 - 1
6.5
FM
Kučera Petr
2198
-
Rigo Imrich
1991
1 - 0
6.6
Černý Martin
2113
-
Eliáš Jakub
1953
1 - 0
6.7
WGM
Rodshtein Tereza
2194
-
Paldus Jan
1701
1 - 0
6.8
Brouček Tomáš
2048
-
bez hráče
0
+ - -
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž