Logged on: Gast
Servertime 29.03.2024 02:54:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Regionální soutěž SŠS 2022/23 skupina B
Poslední aktualizace26.03.2023 17:35:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2023/01/22 Hodina 9:00
Šach.
4
ŠK JOLY Lysá nad Labem H
ELO
-
12
DDM Sokol Nymburk C
ELO
4½: ½
1.1
Košnář Rudolf
1475
-
Všetečka Jiří
1706
½ - ½
1.2
Durčák Patrik
1682
-
Kmec Ján
1318
1 - 0
1.3
Kaplanová Dominika
1556
-
Všetečka Michal
1072
1 - 0
1.4
Kammová Kateřina
1508
-
Všetečka Marek
0
1 - 0
1.5
Vorlík Jáchym
1112
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
5
SK Slavoj Čáslav A
ELO
-
3
ŠK Český Brod B
ELO
3 : 2
2.1
Poborský Josef
1819
-
Fiala Jan
1937
½ - ½
2.2
Berger Tomáš
1725
-
Záběhlický Jiří
1504
½ - ½
2.3
Švadlenka Miloslav
1751
-
Vorlíčková Dana
1358
½ - ½
2.4
Hruban Oliver
1187
-
Benda Adam
1108
½ - ½
2.5
Chrašč Andrej
0
-
Aschenbrenner Michal
0
1 - 0
Šach.
6
Sokol Kolín D
ELO
-
2
Rožďalovice A
ELO
4 : 1
3.1
Pech Hynek
1672
-
Hnát Miroslav
1679
1 - 0
3.2
Dušek Vladimír
1553
-
Buryan Petr
1666
1 - 0
3.3
Židlický David
1413
-
Urbánek Tomáš
0
½ - ½
3.4
Šulc Radovan
1576
-
Urbánek Štěpán
0
½ - ½
3.5
Vejvoda Jindřich
1491
-
Mrázek Štěpán
0
1 - 0
Šach.
7
Šachklub města Dobrovice E
ELO
-
1
DDM Sokol Nymburk D
ELO
1½:3½
4.1
Hanzlík Jiří
1500
-
Mates Miroslav
1518
½ - ½
4.2
Zimmermann Ladislav
1253
-
Zima Tomáš
1637
0 - 1
4.3
Krejbich Lukáš
1303
-
Levinský Ladislav
1507
0 - 1
4.4
Bartko Dominik
1250
-
Vinecký Jiří
1226
0 - 1
4.5
Novotný Petr
1707
-
bez hráče
0
+ - -
Šach.
8
ŠK Spartak Čelákovice C
ELO
-
11
Sokol Bakov nad Jiz. D
ELO
2 : 3
5.1
Müllerová Karina Nela
1414
-
Švejdar Petr
1434
0 - 1
5.2
Kolář Bořivoj
1326
-
Kolbaba Vojtěch
0
0 - 1
5.3
Janda Peter
1105
-
Kolman Petr
1074
0 - 1
5.4
Kaplický Jindřich
1097
-
Landa Vojtěch
1092
1 - 0
5.5
Jandová Zuzana
1054
-
Martínek Tomáš
1021
1 - 0
Šach.
9
TJ Sokol Pečky B
ELO
-
10
TJ Auto Škoda Ml. Boleslav B
ELO
2½:2½
6.1
Železný Daniel
1423
-
Štěrba Antonín
1622
1 - 0
6.2
Kubíček Miloš
1570
-
Pinkas Jiří
1543
½ - ½
6.3
Kotrouš Vlastimil
1516
-
Fek Milan
1437
1 - 0
6.4
Veselý Jiří
1497
-
Šelder Stanislav
1425
0 - 1
6.5
Kolanda Roman
1213
-
Hataj Tomáš
1251
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 20.03.2024 12:22
tiráž