RAYA L.E.

Sport foal out of champion mare
Bekijk de volledige collectie van Early Summer Auction 2021

Eindigde op

3 jun. 2021 19:30:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

1. Raya L.E.

Geboortedatum 27-03-2021
Geslacht Merrie
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voorwaarden

In deze Raya L.E. worden kampioenen met elkaar verbonden. Vader Fontaine TN maakt steeds weer indruk met zijn nakomelingen en maakt zichzelf dan ook meer dan waar als fok- en sporthengst. Tevens is Fontaine TN een van de weinige hengsten met een ‘vrije bloedvoering’. Moeder Imala L.E. is ook een bekende naam. Ze werd kampioen van de Centrale Keuring Noord Brabant en behaalde een 4e plaats in de koninginnenrubriek van de Nationale Merriekeuring in 2016. Van beweging zijn we dus verzekerd bij dit prachtige veulen. Nitro L.E. (v. Ferdinand) is een aangewezen hengst voor het KWPN-verrichtingsonderzoek uit Imala L.E. In de moederlijn vinden we vele sportpaarden waaronder de KWPN goedgekeurde hengst Invershin (v. Charmeur) die onder Theo Hanzon zeer succesvol Lichte Tour loopt. Maar ook het Grand Prix paard Verdict (v. Ferro) van de Amerikaanse Eline Eckroth komt uit de directe moederlijn van Raya L.E.

FONTAINE TN
FINEST
FUERSTENBALL
WIE PRINCESS
SKY
SAMARANT
GILETTE
IMALA L.E.
Elite IBOP(drs) prok
CHARMEUR
FLORENCIO I
TRENDY
ZONIQUE L.E.
Elite IBOP(drs) pref sport
SAN REMO
REFRADIN

INFO

1e moeder: IMALA L.E.Elite prok IBOP(drs)(KWPN, 2013, CHARMEUR x SAN REMO)
2e moeder: ZONIQUE L.E.Elite pref sport(dr) prok IBOP(drs)(KWPN, 2004, SAN REMO x GRIBALDI) - ZZL-drs
Moeder van:
GIULLIETTA L.E. (BORDEAUX x SAN REMO) - Z1-drs
HELIOS (CHARMEUR x SAN REMO) - ZZL-drs
JAKARTA (FIVE STAR x SAN REMO) - Goedgekeurd bij AES
Grootmoeder van:
GALLACTICA-EHF (GALAXIE x VIVALDI) - Goedgekeurd bij NRPS
3e moeder: REFRADINkeur pref prest(KWPN, 1998, GRIBALDI x BALZFLUG)
Moeder van:
VERDICT (FERRO x GRIBALDI) - Grand Prix dr.
WALENKA L.E. (SAN REMO x GRIBALDI) - PSG/Inter I
ZONIQUE L.E. (SAN REMO x GRIBALDI) - ZZL-drs
APRIL SUNSHINE L.E. (UNITED x GRIBALDI) - Z2-drs
BON APARTE L.E. (FLORENCIO I x GRIBALDI) - Z1-drs
ESPRIT L.E. (WYNTON x GRIBALDI) - ZZL-drs
4e moeder: IFRADINkeur pref prest sport(dr)(KWPN, 1990, BALZFLUG x CADMUS XX) - Z1-drs
Moeder van:
OKKIE (TCN PARTOUT x BALZFLUG) - ZZL-drs
USA (GRIBALDI x BALZFLUG) - PSG/Inter I
AHMAROO (KRACK C x BALZFLUG) - PSG/Inter I
FANTASIE (ARMANI x BALZFLUG) - Z1-drs
INVERSHIN (CHARMEUR x BALZFLUG) - PSG/Inter I-Goedgekeurd bij KWPN

Ontvang updates over de online te veilen veulens!

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie