RICCIARDO LC

Promising McLaren-son out of lineage of sport horses
Bekijk de volledige collectie van Early Summer Auction 2021

Eindigde op

3 jun. 2021 21:01:00

Meld aan om te bieden & veiling te volgen

11. Ricciardo LC

Geboortedatum 21-02-2021
Geslacht Hengst
Kleur Bruin
Studbook KWPN
BTW 0.00%

Voorwaarden

Ricciardo LC is een nakomeling van de jonge hengst McLaren. Deze hengst maakt op dit moment veel indruk met zijn prachtige voorkomen en ongecompliceerde karakter. Die eigenschappen zien we ook duidelijk terug bij Ricciardo LC. Grootmoeder Acerole (v. Painted Black) bracht o.a. de Desperados-nakomeling Icerole die onder Mara de Vries zeer succesvol presteert in de klasse ZZ-Zwaar. Verder in de moederlijn vinden we diverse Lichte- en Zwarte tour presterende dressuurpaarden zoals Respekt die internationaal Grand Prix loopt onder Heather Mason (USA). Met deze dressuurgenen op rij maakt Ricciardo LC zeer interessant voor sport en fokkerij.

MCLAREN
MORRICONE
MILLENNIUM
HARTIMA
SAMATHA
SIR DONNERHALL
GAMITA
GAROLE
ster prok
VIVALDI
preferent
KRACK C
RENATE-UTOPIA
ster preferent prestatie d-oc
ACEROLE
elite preferent ibop-(dr) prok
PAINTED BLACK
preferent
ILCEROLE
ster preferent prestatie

INFO

1e moeder: GAROLEprok voorl.keur(KWPN, 2011, VIVALDI x PAINTED BLACK)
2e moeder: ACEROLEElite pref prok IBOP(drs)(KWPN, 2005, PAINTED BLACK x ELCARO)
Moeder van:
HARPER LEE DVB (CACHET L x PAINTED BLACK) - Z1-drs
ICEROLE DVB (DESPERADOS FRH x PAINTED BLACK) - ZZZ-drs
3e moeder: ILCEROLEster pref prest(KWPN, 1990, ELCARO x NIMMERDOR)
Moeder van:
RESPEKT (INSPEKTEUR x ELCARO) - Grand Prix dr.
ZICO (OBELISK x ELCARO) - Z2-drs
Grootmoeder van:
BELLEROLE (SANDREO x FERRO) - Z1-drs
DILLEROLE (VALDEZ x FERRO) - PSG/Inter I
LUMEN GHANDI (CHARMEUR x FERRO) - PSG/Inter I
Overgrootmoeder van:
FRESCO LD (AMPERE x TRENTO B) - PSG/Inter I
AMERICANO GJ (BLACK COFFEE x OBELISK) - Goedgekeurd bij SWB
4e moeder: CICEROLEStb.(KWPN, 1984, NIMMERDOR x MILLEROLE XX)

Ontvang updates over de online te veilen veulens!

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie